Master Chef

„MasterChef Eesti” esimese hooaja osalejad

 1. Anastassia Ost

  Anastassia jaoks on olnud kokkamine tema suur kirg juba väga varajasest lapsepõlvest. Anastassia huvi on saates oma oskused ja teadmised proovile panna ja näha, kas temast võib kokandusmaailmale abi olla. Nagu ütles Auguste Gusteau Ratatouille filmis „Igaüks võib süüa teha, kuid ainult kartmatu saab olla suurepärane.“

 2. Ksenia Karkavenko

  Ksenia on saate suur fänn ning töötanud erinevatel ametipostidel väga paljudes tipprestoranides nagu nt The Fat Duck. Ksenia on väga enesekindel ja suurte sihtidega naine, kellel tundub kokasaate jaoks olevat raudsed närvid.

 3. Jana Guzanova

  Jana töötab igapäevaselt finantskuritegude tõkestajana, kuid tuli saatesse, et leida vastus küsimusele, et kas tänane töö on see millele kindlaks jääda või peaks siiski järgima oma südamehäält ja liituma toidumaailma sügavustega. Jana armastab kasutada toidutegemises kõiksugu nö toidujääke või rupskeid mida me liiga tavaliselt toidulaual ei näe või proovida ei julge.

 4. Kristina Pilkington

  Kristina on ametilt õllepruulija ning unistab päris oma pruulikojast, kus võiks ka olla pisike restoran. Kristina ütleb, et ta on köögis alati õnnelik ja miks mitte seda õnne ka teistega jagada.

 5. Argo Pungas

  Argo on Ida-Virumaa juurtega enesekindel härrasmees, kes armastab väga toiduvalmistamist. Talle meeldib toiduga vaeva näha ja sinna kõrvale ka head joogipoolist sobitada.

 6. Piret Junalainen

  Pireti töö on igapäevaselt olla õppejuht Saarepeedi lasteaed-algkoolis. Piret ütleb, et osaleb saates selleks, et püsida vormis ja virge. Piret on väga särtsakas ja sõbrannad kiidavad tema toidutegemise oskust taevani. Seda kas nad valetavad või tõtt räägivad tuligi Piret saatesse kontrollima.

 7. Erki Kangur

  Erki on oma ametilt kehalise kasvatuse õpetaja. Erki on enesekindel mees, kes armastab toidutegemist.

 8. Jarno Nittim

  Jarno on väga jutukas ja elav mees, kes armastab väga söögitegemist ja toiduga katsetamist. Saatesse tuli ta lootuses, et Eesti kokanduseliidile lähemale jõuda.

 9. Tatjana Volkova

  Tatjana on rõõmsameelne Narva proua, kes armastab üle kõige küpsetada kooke ja pirukaid. Sõbrad kiidavad tema toidutegemise oskust ja ütlevad, et Tatjana juures süüa on nagu restoranis käia. Tatjana tuli saatesse, et end proovile panna. Ta ei armasta kala, ega kalatoite, kuid kas ka selles saates on võimalik ilma kalaroogasid valmistamata edasi saada?

 10. Marko Opmann

  Marko süda on tuksunud siiani küll suures suitsupilves, aga seda seotult drifti võistluste kummivilinaga, mida ta on juba pikki aastaid korraldanud. Ta armastab väga toidutegemist ja oma elukaaslasele teeb ta igapäev midagi maitsvat tööle kaasa. Marko suur unistus on ka oma food trucki avamine, et tõsta drifti võistluste toidukvaliteeti.

 11. Katrin Kivi

  Katrin on oma ametilt kodukokk ja ütleb et on iseenda tööandja. Ta on kokkamisega tegelenud väga pikki aastaid ja kardab kogu Eesti ees küll seda teha. Aga üks suur unistus, anda välja oma isiklik kokaraamat on siiani täitmata. Ehk annab saade sellele suurema tõuke.

 12. Ain Karutoom

  Ain on ametilt ajaloo õpetaja. Ta on tagasihoidlik härrasmees, kes naudib toidu valmistamist. Master Chefi saatesse tuli Ain, et oma oskused proovile panna ja õppida uusi võtteid tippkokkade juhendamisel.


MasterChef Eesti Facebook'isMasterChef Eesti Instagram'i kontoMasterChef Eesti Youtube'i kanal